17.02.2010
прорвало
17 лютого 2010 близько 13 години від працівників Чугуївського відділу ДАІ в диспетчерську Чугуївського виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства надійшла інформація про те,що біля автобусної зупинки "Здоров'я" у місті Чугуєві пошкоджено покриття проїзної частини вулиці Харківській.
При виїзді аварійної групи був виявлений провал асфальтового покриття дороги розміром 2х3 метри і утворився котлован глибиною до 3м. Через провал була зруйнована верхня частина 600мм бетонної труби колектора.
За словами директора КП "Чугуеввода" Миколи Тельнова, це вже п'ята за останні роки аварія на 150-метровій ділянці колектора. Остання аварія на каналізаційному колекторі Чугуєва сталася 20 липня 2009Він підкреслив, що руйнування труби досягло критичного рівня, верхня її стінка товщиною всього 1,5 см і не витримує тиску грунту, асфальту, рухомих автомобілів. Н.Тельнов відзначив, що вирішити цю проблему можна лише заміною старої труби на нову, хоча б на самому аварійно 50-метровій ділянці між двома колодязями. За його словами, коштів у міста для цього немає і потрібна допомога обласної влади.
прорвало
Жителі Чугуєва вже давно звикли до таких "НП".Як кажуть чугуївці, аварії колектора біля зупинки "Здоров'я" вказують всім городянам про необхідність подбати про здоров'я Чугуєва, судячи з назви зупинки. Адже антисанітарія може призвести до плачевних наслідків.
Чи шанує Конституцію Чугуївська прокуратура?
31.01.2010
прокурор області Сенчук В.Л.
Церемонія відкриття нової будівлі чугуївській міжрайонної прокуратури на вулиці Харківській у Чугуєві була за участю представника однієї з релігійних організацій.
Згідно статті 35 Конституції України Україна є світською державою.
Що ж означає цей принцип?
Світською є держава, в якій стосунки держави і церкви будуються на основі взаємного невтручання в справи один одного і не допускається встановлення будь-якої державної релігії.
Розкриваючи зміст світського характеру держави, слід зупинитися на наступних характеристиках даного принципу:

по-перше, держава не покладає на релігійні об'єднання виконання функцій органів державної влади,
по-друге, держава не втручається в діяльність релігійних об'єднань, якщо вона не суперечить закону;
по-третє, релігійні об'єднання не беруть участь у виборах до органів державної влади та до органів місцевого самоврядування, не беруть участь у діяльності політичних партій і політичних рухів, не надають їм матеріальну та іншу допомогу;
в-четверте, діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування не супроводжується публічними релігійними обрядами і церемоніями, а посадові особи державних і муніципальних органів,а також військовослужбовці не мають права використовувати своє службове положення для формування того чи іншого ставлення до релігії;
по-п'яте, забороняється створення релігійних об'єднань в державних органах та органах місцевого самоврядування, військових частинах;
2) відділення школи від церкви.

4) рівність релігійних об'єднань перед законом. Даний принцип означає рівноправність релігійних об'єднань за обсягом їх правоздатності. Проте Закони України містять моменти, що викликають сумніви в рівноправності релігійних об'єднань, наприклад, державним святом в Україні є дата народження одного з релігійних персонажів.
Прі відкритті будівлі Чугуївської прокуратури, мабуть, піддавшись новомодним тенденціям "освячення" будівлі церковним служителем, державні чиновники організували цей обряд, тим самим обмежуючи і обмежуючи права і свободи представників інших релігій.А що ж буде, якщо прокурором Чугуєва стане людина з іншими релігійними переконаннями? Наприклад, мусульманин чи іудей. Невже він проведе з будівлею свій обряд? Змусить підлеглих читати обідню молитву, вчиняти інші обряди або відправляти культи?
Державним службовцям, а тим більше прокуратурі, яка зобов'язана наглядати за дотриманням Законів, слід взагалі уникати будь-яких релігійних символів, а тим більше обрядів.Релігія - приватна справа, її не можна виносити на державний рівень, у себе вдома потрібно сидіти і молитися кому душа твоя забажає. Не можна нав'язувати якусь релігію на державному рівні і демонструвати своє ставлення до неї.

Державні діячі повинні бути рівновіддалені від релігій. Зараз всюди в кабінетах у чугуївських державних дружин і чоловіків, стоять ікони, хрести, тільки немає поки що мертвих трупів, тобто «святих мощей».І в кабінетах у суддів - ікони стоять: судити за законом, а не за церковними поняттями вони хіба захочуть?
Чугуїв. Вибори Президента. Перший тур.
17.01.2010
ялинка За що голосуємо?
«Зовні» народ голосує за партію і його лідера, але насправді він голосує за породило їх еліту, тобтоза ту прошарок населення, яка володіє значним капіталом і може дозволити собі утримувати партію. Незаможні верстви в принципі теж можуть створювати свої політичні організації, але реальної ваги вони, як правило, не мають.Адже переважна більшість отримує інформацію про кандидатів через телебачення. А хто править телебаченням?
Справа в тому, що основа західного суспільства побудована не на приматі гуманістичних ідей, а на приматі грошей. Природно, що в такому середовищі «серйозні» партії також виростають на грошах.І якщо ти володієш даром публічного діяча, але в тебе немає грошей, тебе просто купують ті, у кого вони є, тобто - еліта.Правда, ще залишається гіпотетична підтримка держави, але оскільки головні пости в ньому займають ті ж представники багатих еліт, то й державна підтримка здійснюється через їхній менталітет, тобто через призму грошей.
Звідси випливає, що навіть в самому раздемократіческом державі править бал аж ніяк не народ, а ті, хто зміг закумулювати у своїх руках пристойні стану.Можливо це не так вже й погано: теоретично окремі еліти цілком можуть перейнятися сподіваннями народу і робити все можливе для його процвітання, але все-таки треба собі чітко уявляти - за кого ми насправді голосуємо.По суті, ми голосуємо за процвітання не народу, а еліти, яка в подальшому буде вирішувати - як розпорядитися нашим кредитом довіри.
Ось чому нам усім варто глибше вивчати питання, пов'язані з життєдіяльністю еліт: природою їх виникнення, менталітетом, ступенем духовності і т.д.Адже вони, як ми побачили, є головними дійовими особами в «демократичній» державному устрої.
Цитати:
Зазвичай після будь-якого голосування руки опускаються.
Володимир Зуєв
При демократії дурні мають право голосувати, при диктатурі - ред.
Бертран Рассел
Віддавши свій голос, ми потім позбавляємося голосу; це цілком логічно.
Єжи Лещинський