Чугуев

Чугуїв - перлина України, її історична і духовна скарбниця - місто, в якому хочеться жити.

Цей сайтє офіційним інтернет-ресурсом Чугуївської міської громади та неофіційним сайтом Чугуївського міськвиконкому.

Привіт Гость  Реєстрація Вхід
Чугуев
 

   Подписатись на розсилку: через e-mail та на RSS

Главная » 2011 » Февраль » 21 » У виграші - ВСІ


17:44
У виграші - ВСІ
У виграші - ВСЕ

 З більш ніж двох тисяч виборців Вільшанки, які віддали свої голоси на нинішніх виборах до місцевих рад за Миколу Семерьянова, знайдеться кілька сотень людей, для яких, на їхнє глибоке переконання, Микола Іванович є корінним жителем селища.Насправді, він народився і виріс у російському селищі Івінка, що в Ракитянської районі Бєлгородської області.

 Сьогодні Микола Семерьянов розповідає читачам про себе і про плани розвитку селища, які разом зі своєю командою він буде реалізовувати. Він - гість нашої редакції.

 ...Стоптав не одну пару кедів і кросівок, розбивши з дюжину футбольних та волейбольних м'ячів, простий хлопець з родини колгоспників вирішив стати вчителем фізичного виховання, знайшовши омріяну професію в стінах Харківського педагогічного інституту ім Г.С. Сковороди.Микола Семерьянов був не тільки успішним у навчанні студентом (до речі, закінчив його з червоним диплом), але і дружив зі спортом, виконав нормативи кандидата в майстри спорту з легкої атлетики в бігу на 800 м.А за небайдужий неспокійний характер його обрали головою студентської ради вузу.

 Роблячи вибір між аспірантурою та школою, молодий фахівець пішов працювати в школу в Пісочині, де проходив практику. До цього часу він вже обзавівся сім'єю, одружившись на милій дівчині з Коробочкіно.Здавалося б, жодного сірого хмарки на його особистому небосхилі, але після народження сина-первістка виникли проблеми зі здоров'ям у дружини - і за сімейними обставинами Семерьянови переїхали в Вільшанку.

 -Влаштувався до Малиновської школу викладачем.Після дворічного викладання уроків фізкультури та анатомії мене призначили заступником директора з виховної роботи, - розповідає Микола Семерьянов.- Якось до мене підійшов ветеран війни Юрій Миколайович Рибалка з пропозицією попрацювати заступником голови виконкому селищної ради. Погодився, хоча до кінця не уявляв, в якій кругообіг справ мені належить зануритися.Адже з тодішнім лідером громади Миколою Ковалем, активом селища ми замахнулися на грандіозну справу - газифікацію!

 На календарі - 1991 рік, час розпаду СРСР. А для Вільшанки цей час стало відправною точкою творення.На той період ні газу, ні тротуарів, за винятком одного, ні асфальтованих доріг у селищі не було.Але ні величезна протяжність вулиць - 38 км, ні фінансові та інші негаразди, які сталися після виходу 15 республік зі складу Союзу, не зупинили нашу команду в прагненні перетворити селище і зробити його найбільш перспективним у районі населеним пунктом.

Через три роки Микола Вікторович пішов з посади, і головою селищної ради громада обрала мене. Вирішили з командою однодумців не міняти обраного курсу. Відразу ж приступили до газифікації шкіл, пізніше - клубу. Котельню на вулиці Соічева теж перевели на блакитне паливо.Проклавши майже 5 км тротуару, взялися за дороги.

 А заодно заасфальтували центральну площу, на якій змонтували трибуну, в парковій зоні встановили пам'ятник Тарасу Шевченку.Сьогодні площа стала місцем проведення самого яскравого та видовищного на Слобожанщині фольклорного фестивалю "Весілля в Малинівці», відродити який нам вдалося у вересні минулого року спільно з районною владою.

Розповідаючи про себе, Микола Іванович зізнався, що від його надмірної захопленості роботою і не виліковна «трудоголізму», найчастіше страждає сім'я, якої він приділяє недостатньо уваги.А ось сини Олександр, юрист районного відділу земельних ресурсів, та Іван, студент 4-го курсу ХІРЕ, кажуть, що їхній тато - незаперечний авторитет.

 Діти люблять свого батька і за його захопленість футболом, волейболом, баскетболом і шахами.До 37 років Микола Семерьянов грав за місцеву футбольну команду, завжди підтримував спорт № 1, і, як результат, футболісти Вільшанки неодноразово ставали чемпіонами району і володарями кубка.

Важливою віхою в житті Миколи Івановича було його призначення на посаду заступника голови райдержадміністрації. Курируючи саму проблематичну галузь ЖКГ, транспорт і весь паливно-енергетичний комплекс, Семерьянов набув безцінного досвіду вирішення житлово-комунальних проблем.Тим часом склалася критична ситуація в питаннях життєзабезпечення Малиновської томади, і голова району Володимир Лобойченко просить державного службовця зайняти пост заступника селищного голови.Далеко не останню роль у вирішенні повернутися в рідне селище зіграли і зустрічі з Малинівці, їх бажання знову бачити Миколу Івановича лідером громади.

- Вважаю, що жителі найбільшого населеного пункту Чугуївщини не помилилися у своєму виборі, - каже голова районної ради Ігор Сторожев. - Четвертий скликання Микола Іванович, з перервою в кілька років, служить вірою і правдою громаді, ставлячи інтереси земляків вище своїх.Він вміє вести діалог і з молодими, і з людьми похилого віку. Дуже багато зробив для розвитку і процвітання Вільшанки і продовжує роботу, приділяючи увагу всім аспектам життя селища.Доброзичливий до всіх оточуючих і вимогливий до себе і своїх підлеглих, лідер громади відповідально ставиться до виконання своїх посадових обов'язків. Як результат, Малиновський селищна рада зайняв друге місце в обласному конкурсі «Краща стьська, селищних, мюька рада».

На думку Ігоря Анатолійовича, Малинівка буде і надалі залишатися перспективним населеним пунктом завдяки створеній тут потужної промислової зоні, що дозволить не одному десятку Малинівці працевлаштуватися і бути впевненим у завтрашньому дні.

Втім, селищного голову і його команду чекають непрості часи. Адже що більша населений пункт, тим більше проблем доводиться вирішувати. Має бути продовжити газифікацію, вирішити проблему з освітленням вулиць. Є в Малинівці такі ділянки, де в бездоріжжя ні проїхати, ні пройти.І хоча їх вдається відсипати відходами доменного виробництва щорічно, в цілому подібна практика не знімає це питання з порядку денного. Але найбільша тутешня біда - водовідведення, скидання і очищення побутових і промислових стоків.

Їх обсяг значно зріс з введенням в експлуатацію лікеро-горілчаного, колпачковой і скляного заводів. Сьогодні в Малинівці, нарешті, почали зводити нову каналізацію з полями фільтрації і принципово новим підходом до обеззараження нечистот.Завдяки клопотанням районної влади, виділених з обласного бюджету 1 млн. 900 тис. грн. виявилося недостатньо, і тоді була досягнута домовленість з господарями вищеназваних підприємств на предмет їхньої участі у фінансуванні робіт. І кошти почали надходити.

Я поцікавився у Миколи Івановича, що він думає з приводу сформованого у деяких його колег думки про так званому Малиновському везіння: мовляв, поряд з селищем промзона, гроші з якої можна черпати й черпати.

 - Ніякого «рогу достатку» немає і в помині.Над кожним директором коштує кілька засновників, не порадившись з якими він не має право прийняти самостійне рішення про спонсорування того чи іншого заходу. Директори заводів всього лише виконавці, і благодійність у них також регламентується, як і будь-яка інша діяльність.

З деякими керівниками, наприклад, Альбертом Мелікбегяном, мені працюється дуже легко, з іншими - набагато складніше. Всіляко намагаюся донести до їхньої свідомості важливість дотримання балансу між прекрасними умовами праці і прийнятними умовами домашнього побуту.«Комуналка», що включає в себе світло, тепло, газ, воду, каналізацію, не повинна викликати у їхніх співробітників - жителів Вільшанки - негативних емоцій, точно так само, як і стан під'їздів, тротуарів, доріг А якщо школа і садок, які відвідують діти робітників, забезпечені всім необхідним,на роботу магазинів, кафе, заклади охорони робочий клас не нарікає,тоді і до своєї роботи він ставиться належним чином.
Просмотров: 1064 | Добавил: Громада | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Будь-який Чугуєвець може розмістити інформацію на цьому сайті без реєстрації.

кольцо Чугуевских сайтов [0]
Сайты Чугуева
Города и регионы [1]
Города и регионы, городские порталы

Сайт Чугуїва знаходили по наступним фразам:

Опитування

Форум Чугуева

Как Вы относитесь к созданию союза русских государств: Украины, Беларуси и России?
Всего ответов: 975

Чугуевская доска объявлений

 


 

 

Ви зможете розшукати на сайті будь-яку інформацію:
   

 

Адреса Чугуївської міської ради та виконавчого комітету: 63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул.Карла Лібкнехта, 35-А.
 
Яндекс.Метрика

Подписаться на рассылку