Чугуїв - перлина України, її історична і духовна скарбниця - місто, в якому хочеться жити.

Цей сайтє офіційним інтернет-ресурсом Чугуївської міської громади та неофіційним сайтом Чугуївського міськвиконкому.

Подписатись на розсилку: через e-mail та на RSS

Главная » 2012 » Март » 16 » ЗИМОВИЙ ФІНІШ ТА ВЕСНЯНІ СТАРТИ

22:39
ЗИМОВИЙ ФІНІШ ТА ВЕСНЯНІ СТАРТИ

318січня по 29 лютого проводився II етап малих Олімпійсь ких ігор «Діти Чугуївщини». Понад 200 учнів 3-8-х класів з 19 навчальних закладів краю взяли участь у спортивних змаганнях на силу, витривалість та швидкість.

ПРИЗЕРАМИ захоплюючого турніру серед 3-4-х класів стали НВК з Кам'яної Яруги, Іванівки та Чкаловського, серед 5-6-х класів

—    Чкаловський, Іванівський та Леб'язький НВК, серед 7-8-х класів — Кам'яноярузький та Іванівський НВК, Есхарівська ЗОШ ГІН ст. У загальному заліку І місце здобув Іванівський НВК (директор Олена Кобилко, фізрук Андрій Панченко), срібним призером став Кам'яноярузький НВК (директор Микола Лізогубов, фізрук Михайло Ачкасов), символічна бронза дісталася Чка-ловському НВК (директор Володимир Михайлов, фізрук Олена Рубан). Кращі юні спортсмени нагороджені грамотами, а команди —    перехідними кубками.

Юних олімпійців привітали заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідія Волосенко і головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Андрій Черватюк.

Феєричним видалось закриття малих Олімпійських ігор з урочистим винесенням Олімпійського прапора та Олімпійського вогню і чудовими концертними номерами, які підготували вихованці РБДЮТ

(директор Лілія Чехачова).

* * *

З БЕРЕЗНЯ на базі Кам'яно-ярузького НВК відбулися змагання з лижних перегонів, в яких взяли участь 17 команд. Давно вже на Чугуївщині не проводилось такого масового забігу на лижах: 72 учасника! Призерами серед дівчат (дистанція 1 км) стали Альона Малеченко з Кам'яної Яруги, Ольга Бєгунова з Тернової та Ангеліна Четверик з села Леб'яже.

Серед юнаків (дистанція 2 км) на п'єдестал пошани зійшли Ілля Проскурін та Олександр Сміцький (Кам'яноярузький НВК), Богдан Варцаба (Леб'язький НВК). У загальному заліку трійку переможців склали Кам'яноярузька, Леб'язька та Базаліївська команди.

Місцевий голова Олександр Суворов заснував перехідний кубок пам'яті загиблого воїна-афганця Олександра Михайлова. Цю почесну нагороду вибороли господарі лижних перегонів — команда Кам'яноярузького НВК.