Звернення Семенюти Олександра Андрійовича Додаток № 1 частина 3
Звернення Семенюти Олександра Андрійовича Додаток № 1 частина 3 Довгий час поверх пустував.Проте, коли ми вирішили відкрити тут промисловий магазин типу МКС, в міськвиконкомі нам відмовили, здавши приміщення харківської фірмі (незрозуміла, як і з павільйонами ФГ "Кегичівська", любов до іногородніх), і це, незважаючи на те,що наше підприємство постійно надавало допомогу міськвиконкому та у впорядкуванні і в проведенні свят.
Не знаю, які суми заплатили ці та всі наступні орендарі до міського бюджету, але якщо не брати до уваги моє підприємство, що займає на 2-му поверсі під офіс частину підсобних приміщень, - напевно, копійки, і не здивуюся, якщо взагалі нічого не заплатили , як і за користування електроенергією,водою, каналізацією, за вивезення сміття, за послуги двірника, сторожів,капітальний ремонт даху і т.д.
Про яку "економічну вигоду для всього міста, а не окремих підприємців, згаданих, в інтерв'ю, йде мова, якщо багато тисяч гривень, які повинні витрачатися на ремонт і утримання другого поверху і які через лукавства першого заступника поки витрачали інші,ляжуть на плечі бюджету.
«Продаж приміщень другого поверху не вигідна сьогодні, тому що вартість в даний час не висока», - стверджує інтерв'юйований А. Кваша, - через рік, два або три ціна зросте і тоді можна буде говорити про приватизацію .. ».
Виникають питання: хто і на які кошти все ці роки очікування подорожчання власності буде містити другий поверх «Торгового комплексу»? А раптом нерухомість подешевшає, як це було в 1998 р.?
У зв'язку з цим пригадується перл 80-х:-Економіка повинна бути економною ».Не економною, а ефективною! Так само, як ефективної повинна бути і міська влада, так само як афективно повинно використовуватися майно міської громади.І тоді не було б необхідності брати кредити, розтрачуючи чималі суми на їх оформлення, оплату відсотків, і закладати міське майно.
ВІД ПОСАДОВИХ осіб міськвиконкому часто можна чути, що міський бюджет потрібно наповнювати.Правильно, потрібно, тільки якими методами - ось у чому питання.Крім підвищення податків з підприємців та введення нових незаконних (добровільно-примусових поборів), можна просто здавати та оренду за гроші, підкреслюю, за гроші, незайняті приміщення, і в першу чергу тим, хто зарекомендував себе сумлінним платником.
Тільки по другому поверху «Торгового комплексу» недоотримано багато тисяч гривень до міського бюджету.Передбачаючи, що в якості аргументу опонентом буде висунута теза про «Єдиний розрахунковий центр», скажу, Центр вже знайшов приміщення, напевно, після того, як організатори ЕРС зрозуміли, що деякі посадові особи безвідповідальні.І справа навіть не в тій площі, на яку цей Центр претендував, а в тій, яка досі нікому не потрібна і за яку наше підприємство платило б чималі гроші, якби не амбіції однієї людини. Але що йому? Втрачає ж не він, а міський бюджет.