В Малинівській загальноосвітній школі 1-3 ступенів міністерством здоров'я та спорту шкільної республіки, яке очолює учениця 10 класу Єлизавета Халіна, проведено тиждень «Молодь обирає здоров'я».
В ПЕРШИЙ день тижня учні дізналися скільки для нашою здоров'я коштує найпоширеніша шкідлива звичка. Мова йшла про паління. До речі, ще у 2003 році міністром освіти підписано закон про заборону паління в навчальних закладах.
Зазначимо, що паління — дуже шкідлива звичка, але підлітки не сприймають її всерйоз, і даремно. Чадний газ, що утворюється під час горіння, у крові вступає в хімічну взаємодію з гемоглобіном, що, як відомо, переносить кисень. Вміст кисню в крові курця різко падає, погіршується кровопостачання головного мозку і він починає повільно гинути.
Далі на дітей чекала зустріч з практичним психологом школи Альоною Страховою, яка провела анкетування «Моє ставлення до паління».
Днями у селі Коробочкине та селищі Малинівка відкрились аптеки мережі «ДАРС».
ЦІЄЇ ПОДІЇ у кожному населеному пункті люди чекали з нетерпінням. Адже у Коробочкиному до цього часу взагалі не було аптеки, а в Малинівці вона хоча і була, але навряд чи могла задовольнити потреби всіх мешканців найбільшого у районі селища.
Для того, щоб придбати ліки, селянам доводилось їздити до райцентру. Провізори та фармацевти аптек мережі «ДАРС», популярних завдяки низьким цінам та великому асортименту, неодноразово чули побажання покупців з Малинівки та Коробочкиного щодо відкриття аптечних закладів у їх населених пунктах.
З відповідними проханнями до керівництва фірми «ДАРС» зверталися і органи місцевого самоврядування селища та села. І ось, нарешті, аптеки відчинили двері.
У селі Коробочкине аптека «ДАРС» працює за адресою: вул. Жовтнева, 127 в. У селищі Малинівка — вул. Першого Травня, 10 (район школи та церкви).
Початок року ознаменувався переходом служби зайнятості на роботу за
Єдиною технологією надання соціальних послуг (ЄТНаСП) та технологією
організації професійного навчання безробітних у центрах
професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. До речі, на 1
квітня за даною технологією на Харківщині працюють лише два центри
зайнятості Богодухівського і Чугуївського районів.
ВИЩА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
НОВА технологія передовсім оновлює засади роботи центрів зайнятості,
змінюючи і їх просторову організацію. На фахівців покладається особиста
відповідальність за влаштування професійної долі шукачів роботи та
забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами.
Насамперед особисті
консультанти (такий новий статус надає технологія спеціалістам центрів
зайнятості) покликані активізувати власні
... Читать дальше »
В Кочетоцькому навчально-виховному комплексі провели тиждень пам'яті та вшанування, присвячений 26-й річниці з дня катастрофи на Чорнобильскій АЕС.
МИ скорбимо за померлими, співчуваємо всім, кому довелося пережити цю трагедію. Дякуємо учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за мужність і героїзм, за те, що упередили подальше розповсюдження радіації.
У бібліотеці закладу була оформлена виставка «Чорнобильусім нам болить», по класах пройшли тематичні диктанти, для учнів 5-8 класів проведена шдина-роздум «Мужність і біль Чорнобиля», в 9-11 класах пройшов диспут «Трагедія Чорнобиля 26 років тому і сьогодні», для учнів 2-4 класів провели зустріч з ліквідаторами наслідків аварії «На Чорнобиль журавлі летять».
Школярами та педагогами зібрані матеріали та оформлений стенд у шкільному музеї про жителів Кочетка, які були в Чорнобилі після аварії. В день трагедії, 26 квітня, відбулась лінійка-реквієм «Мій біль Чорнобиль
... Читать дальше »
Аграрії Чугуївщини майже впоралися з сівбою соняшнику і з перших днів травня масово розпочинають висівати теплолюбну кукурудзу. Цієї весни у зв'язку з загибеллю майже 5000 га озимих широколистій культурі як на зерно, так і зелений корм буде відведено значно більше площ, ніж планувалося.
Для експерименту 75 га зернової кукурудзи посіяли в ранні строки, так само як і 40 га гречки.
НЕ БОЯТИСЯ ризикувати, знаходити нові підходи до вирощування тих чи інших культур, дружити з наукою, спілкуватись через Інтернет з колегами з інших областей України, які мають досвід в отриманні рекордних врожаїв — саме такі вимоги пред'являє сьогодення до наших керівників, фермерів, спеціалістів рослинництва, механізаторів. І, зазначу, чимало господарників нашого району крокують у ногу з часом, не економлячи на таких речах, як придбання потужних, економних тракторів, сучасних широкозахватних агрегатів, сіялок точного висіву тощо.
Це дозволяє аграріям заощаджувати чималу кількість недешев
... Читать дальше »